Güzellik

Ünlüler Estetik Hakkında Ne Düşünüyor?

Ünlüler estetik hakkında ne düşünüyor? Estetik ameliyat olan ünlülerin bu gerçeği ne pahasına olursa olsun sakladıkları düşünülür.

Ünlüler estetik hakkında ne düşünüyor? Bazı Hollywood aktörleri ve realite TV yıldızları – merhaba, Gerçek Ev Kadınları! – Bıçak altına yatmış olanlar bununla gurur duyar ve bu gerçeği kutlamayı severler. Diğerleri, estetik prosedürlerden kaynaklanabilecek utanç damgasını sürdürmek istemiyor ve bunları bir sır olarak saklamanın bir anlamı yok. O zaman tabii ki Heidi Montag’ın bir günde yaptığı 10 işlem gibi durumlarda, öncesi ve sonrası fotoğrafları inkarı imkansız hale getirirdi!

Bazen biraz kıstırma veya yüz dolgusu yaşlanmaya yardımcı olabilir; ama diğer ünlüler, genç yaşta burun estetiği yaptırmaktan veya göğüs büyütme veya küçültme estetiğinden özgüvenden ağrı kesiciye kadar her konuda yardımcı olan şeylerden bahsetti. Diğer durumlarda, neden tamamen estetiktir – mümkün olan en iyi plaj vücudu için daha iyi abs için liposuction; dolgun dudaklar için enjeksiyonlar; Dengeli bir görünüm için çene implantları. Ve yine başka durumlarda, TV muhabiri Julie Chen gibi yıldızlara, özelliklerini değiştirmenin kariyerlerine yardımcı olacağı söylendi.

Zaman zaman, yıldızlar yüz gerdirme konusunda çok ileri gittiklerini veya estetik ameliyat kabusları gördüklerini itiraf ediyorlar. Örneğin Montag, ameliyatından kaynaklanan sağlık sorunları geliştirmiş ve güzellik idealleri konusundaki fikrini değiştirmişti. Bazı geliştirmelerini farklı bir plastik cerrah tarafından tersine çevirdikten sonra, 2013’te Bize bunu yapmamayı bile düşündüğünü söyledi. “Sadece tekrar ameliyat olmak istemedim çünkü çok travmatikti ve asla yapmadığım bir şeydi – Ameliyat kızı olmaktan bıktım. Yapmak istediğim son şeydi: hepsini yeniden gündeme getirmek; hayatımda böyle bir kabus oldu” dedi. Ama bunu yapması gerektiğini fark etti: “‘Pekâlâ, bu gerçekten bir seçim değil çünkü artık sağlığımı etkiliyor’ dedim.”

Khloe Kardashian

Realite yıldızı, Haziran 2021’de Keeping Up Withthe Kardashians toplantısının ikinci bölümünde yaptığı iş hakkında temiz çıktı.

“Benim için herkes ‘Aman Tanrım, üçüncü yüz naklini geçirdi’ diyor. Ama bir burun ameliyatı oldum – Dr. RajKinodia – ve herkes ‘Neden bundan bahsetmiyorum?’ gibi çok üzülüyor” dedi sunucu Andy Cohen. “Hiç kimse bana sormadı. Bir röportajda burnumu soran ilk kişisin. Elbette, enjeksiyonlar yaptım – gerçekten Botoks değil. Botoxa korkunç bir şekilde cevap verdim.”

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu