Moda

Triko Etek Kombinleri

Şıklık rehberiniz olacak olan triko etek kombinleri birçok kişi için zordur. Ünlü modacılar bu sezonun popüler ürünleri arasında olan triko etekleri ne şekilde kombinleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Spor Kombin

Deri ceket ve spor deri ayakkabıyla triko eteğinizi kombinleyebilirsiniz. İçine ise basit bir bluz giyinerek, kombinizi basit ve etkileyici bir şekilde yaşabilirsiniz.

Kot Kombin

Deri ceket yerine jean ceketiniz ve deri botlarınızla şık bir triko etek kombini ortaya çıkarabilirsiniz. Eteğinizi biyeli modellerden yana seçebilirsiniz.

Şık Kombin

Uzun bir kazak ve çizmeler kullanarak kombinleyebileceğiniz triko eteğinizin kalem etek şeklinde olan modelini kullanarak iş kombini yapabilirsiniz.

Feminen Kombin

Siyah trikonuzu beyaz bir bluzla kombinleyerek Feminen bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Ayaklarını topuklu deri çizmeler giyebilirsiniz.

Triko Etek Kimler İçin Uygundur?

Triko etekler, genelde basen fazlalığı olmayan kişiler için tercih edilmektedir. Kalem eteklerin yakıştığı bu kişiler, genelde vücudu orantılı bir inceliğe sahip olan kişilerdir. Basenleri geniş olanlarda triko etekler şık durmaz.

Triko Etek Seçimi

Triko etek seçimi için gerekli olan tercihi yapabilmeniz için vücut şeklinize göre tercih yapmanız gerekecektir. Uzun modellerden kaçınmanız ve triko eteklerin seçilmesi  için diz altı modeller idealdir. Eteklerin seçiminde kullanılan ölçüt ideal vücut ölçülerine sahip olan kişiler içindir. Bu yüzden dikkat etmeniz büyük bir önem taşır.

Tesettür Triko Etekler

Tesettür triko eteklerin tercih edilmesi söz konusu olduğunda uzun modeller ilk sıradadır. Uzun modeller ve tek parça ürünler için triko elbiseler de tercih edilebilir. Triko elbiseler her zaman memnun kalacağınız kombinler oluşturmanızı kolaylaştırır. Kolye ve diğer aksesuarlarla tamamlanacak olan tesettür triko elbise kombinleri her zaman sizi memnun edecek sonuçlar almanız için tesettür giyim sitelerinde tercih edilmektedir.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu