Sağlık

SAÇ MEZOTEROPİSİ UYGULAMASI

SAÇ MEZOTEROPİSİ UYGULAMASI
Saç köklerinin  tekrar eski sağlıklı ve canlı görünüme  kavuşmasında kullanılan en yeni ve en etkili yöntemlerden biri olan Saç Mezoterapisiçeşitli nedenlerden dolayı  zayıflamış olan  saç köklerinin, yenilenmesi ve güçlenmesi için kullanılan en yeni ve en etkili yöntemlerden biridir.  Mezoterapi Mikroekonomi yöntemi ile ilacın cilde uygulanmasıdır. Yıpranmış olan saçlarda canlanma sağlayan Saç Mezoterapisi anemi, tiroid hastalığı, gibi hastalıklardan dolayı oluşan saç dökülmelerinde faydalıdır.
SAÇ MEZOTEROPİSİ UYGULAMASI
SAÇ MEZOTEROPİSİ UYGULAMASI
SAÇ MEZOTEROPİSİ SEANSLARI
Mezoterapi uygulaması sırasındaki enjeksiyonun sayısı hastalığa ve yine uygulama yapılacak olan bölgenin durumuna göre değişir. Bu tedavisi sonrasında ve sırasında hafif kızarıklar oluşsa da sosyal hayatınıza hemen dönebilirsiniz.Bu yöntem  saç köklerinin, yenilenmesi ve güçlenmesini sağlamaktadır Saç Mezoterapisi seanslardan sonra yılda bir kere bu işlemi tekrarlanması halinde sonuçların alınmasını sağlar.
Saç Mezoteropisi tedavisi
Saç Mezoteropisi tedavisi
SAÇ MEZOTEROPİSİNİN ETKİLİ OLMASI İÇİN NELERE DİKKAT EDİLMELİ
Saç Mezoteropisi tedavisinin etkili olması için öncelikle tanının doğru olarak konmuş olması gerekir. Tanı doğru bir şekilde konulduysa hasarlı bölgenin onarılması için olukça etkili sonuçlar verecektir.
Saç Mezoteropisi tedavisi
SAÇ MEZOTERAPİSİ İLAÇLARI HAKKINDA
Saç Mezoterapisi  uygulamasında  kullanılan FD Onaylıyor ve birçok eczanelerde de bulunan bitkisel ürünler  ilaçların yan etkilerin neredeyse hiç olmamasından dolayı  günümüzde çokça uygulanmaktadır.
SAÇ MEZOTERAPİSİ İLAÇLARI
SAÇ MEZOTERAPİSİ İLAÇLARI
SAÇ MEZOTERAPİSİ AĞRILI BİR UYGULAMA MI? 
Saç dersinin detaylı  bir şekilde muayenesi yapıldıktan sonra kişinin ihtiyaçlarına uygun ilaç karışımları hazırlanır. Uygulama  bölgesi dezenfekte edilir ve hazırlanan ilaç karışımı ince uçlu iğneler ile saç dersinin içine verilir. Uygulama sırasında ağrı olmaması için soğuk kompres uygulanır.
SAÇ MEZOTERAPİSİ İLAÇLARI
SAÇ MEZOTERAPİSİ İLAÇLARI
SAÇ MEZOTERAPİSİ SONRASI
Mezoterapi uygulaması sonrasında bazı operasyon bölgesinde hafif  kızarıklıklar ve morluklar görülebilir. Tedavi gerektirmeyen bu izler birkaç gün içerisinde kendiliğinden kaybolur. Saç Mezoterapisi sonrası  1 hafta bir süre ile  başınızı korunması ,güneşten uzak durulması denize girilmemesi  önerilir. Mezoterapi tedavisinde kullanılan ilaçlar kana emilecek kadar kullanılmadığından yan etkileri neredeysen hiç yoktur.
SAÇ MEZOTERAPİSİ İLAÇLARI
SAÇ MEZOTERAPİSİ İLAÇLARI
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu