Moda

Nasıl Sade ve Şık Olurum?

Modayı takip eden kişiler sade ve şık olmak istiyor. Nasıl sade ve şık olurum sorusunun cevaplanmasının ardından, seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Sade ve Şık Kombinler

Ne tür bir kıyafet seçerseniz seçin sade olmak sizin elinizdedir. Nasıl sade ve şık olurum sorusuna verilecek olan cevap, kişilerin bu elbiseleri nasıl kombin ettiği ile alakalıdır. Aşağıda verilen kıyafetler üzerinden kombinlerinizin nasıl sade olacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Elbise modelleri;

Giymiş olduğunuz abiye ile sade olmak isterseniz, direkt olarak düz olan modeller arasından seçiminizi yapmalısınız. Düz kalem abiyeler olabilir. Düz renkte, kabarık olmayan abiyeler ile şık ve sade olunması sağlanacaktır. Elbise modelleri içinden seçmiş olduğunuz çok sayıda elbiseyi, sade ayakkabılar ile tercih etmeniz halinde istediğiniz şıklığı yakalayacaksınız.

Pantolon modelleri;

Giydiğiniz pantolon ile de şık ve sade olmak isteyebilirsiniz. Bunun için tek renk düz kumaş pantolonlar, sade kot pantolonlar tercih edebilirsiniz. Dilerseniz pantolon modelleri arasından sade bir seçim yaparak, şık bir gömlek ile kombin edebilirsiniz. Pantolon ile sade ve şık olmak son derece kolaydır. Tercih ettiğiniz topuklu ayakkabı, şık gözükmeniz için yeterli olacaktır.

Sade ve Şık Aksesuarlar

Kıyafetlerinizi nasıl kombin ettiğiniz sade ve şık olmanız için yeterli olur. Bunun için kullandığınız çanta, kolye ve küpeler önemlidir. Tek yapmanız gereken, direkt olarak renk ve boyutlara bakarak, şık olan takılar arasından seçiminizi yapmanızdır. Bunun dışında mümkün olduğunca en iyi şekilde seçimlerinizi yaparak, şık gözükmek adına adım atabilirsiniz.

  • Kolyeler
  • Küpeler
  • Bileklikler
  • Çantalar arasından uygun olanını seçebilirsiniz.

Sade seçimleriniz, şık kombinler elde etmenizi sağlar. Vücudunuza uyan seçimlere yaparak, giydiğiniz her türlü kıyafet ile şık olmayı başarmayı sağlayacaksınız.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu