Moda

İlkbahar/ Yaz Trend Renkleri

2017 yılının bitmesi ile beraber 2018 İlkbahar/ Yaz sezonuna dair bütün ayrıntılar şekillenmeye başladı. Her yıl moda olan renklerden farklı olarak bu sezon bizi çok daha farklı renk seçenekleri belirliyor. Gardırobunuza farklı renklerde ve tonlarda birçok renk gireceği kesin. 2018 ilkbahar/ yaz trend renkleri neler?

İlkbahar/ Yaz Moda Renkleri

  1. Sarı, 2018 ilkbahar/ yaz sezonuna ışık saçan renkler arasında. Birçok tonuyla hardal, limon, altın sarısı gibi sarının her tonu bu sezonun trend renkleri arasına girmeyi başardı. Bu yaza renk katacak ve içimizi ısıtan bir renk seçeneği olan sarıyı, bu yıl birçok seçenekle görmek mümkün. Gömleklerde, pantolonlarda, elbiselerde, çanta ve ayakkabılarda sarının binbir tonunu kullanabilirsiniz.
  2. Turuncu rengi, ilkbahar/ yaz sezonunda en sık görülecek renk seçeneklerinden biri olacağı kesin. Göze çarpan bir renk olma özelliğine sahip olan turuncu, parlak ve can alıcı tonlarıyla yazımıza baharı getirecek. Birçok tonuyla turuncuyu; ceketlerde, elbiselerde, ayakkabılarda görmek mümkün. Turuncuyu tek başına kullanabileceğiniz gibi siyah ile kombinleyerek oldukça iddialı bir görünüme imza atabilirsiniz.
  3. İlkbahar/ yaz trend renkler arasında sürpriz olmayan bir renk, pembe. Her sezonun trend renklerinden biri olmayı başaran pembe bu sezonda trend olmaktan kurtulamıyor, yalnız tek bir farkla. Pembe, ilkbahar/ yaz sezonunda kırmızı ile kombinlenerek adete çığır açmış ve marjinal bir görünüme sahip olmak isteyenlerin aklına ilk gelen renklerden biri olmuştur.
  4. Lavanta, ilkbahar/ yaz sezonunda sürpriz yapan renkler arasında oldu. Her sezon kullanılan fakat trend ürünlerde sönük kalan lavanta nihayet gölgesinden kurtuldu. Bu sezon beyaz rengi yerini lavantaya bıraktı ve gardıroplarımıza adeta çiçek tazeliği geldi. Birçok renkle uyumlu olabilen lavanta rengi trend renkler arasına girmeyi başardı.
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu