Dekorasyon

Her Eve Lazım Bir Dekorasyon

Eskiden vazgeçmeyip modern bir havaya da hayır diyemiyorum diyenlerdenseniz dekorasyon sizin için kaçınılmaz bir etken. Evinizi, iş yerinizi ya da bahçenizi yeniden yaratarak bambaşka görünümlerle hayatınızı daha kolay ve çok daha ergonomik bir biçimde sürdürebilirsiniz. Stabil, sıkıcı tasarımlar insanın yaşamını zorlaştırmaktan başka bir işe yaramıyor ne yazık ki. Olabilecek en uygun fiyatlar ile rahatlıkla kullanabileceğiniz mobilyalar ya da aksesuarlar ile evinize renk katarken iş yerinizde de çalışma ortamınızı çok daha verimli yapabilirsiniz.

Küçük Parçalar Renkli Vazolar


Farklı tarzların karışımları ile eşsiz bir şıklığa sahip vazolar sanırım her evin demirbaşı olmuş durumda artık. Haliyle daha modern, her bakışa hitap eden tasarımları ile içine çiçekler koyup renkli bir havaya dahil edeceğiniz eviniz için en sade şekilde de kullanım yapabilmeniz mümkün. Pek çok tarza uyum sağlayabilen bu aksesuar ile siz de küçük detayları özelleştirin.

Mutfaktan Çıkmıyorum Diyenlere

Evin en sevdiği yanı mutfakta vakit geçirmek olanlar ya da ev hanımlarının kendini bıraktığı bu nadide köşeyi taçlandırmak artık teknolojiden geçiyor diyebiliriz. Yani teknolojinin kalbi mutfakta atıyor… Gereksinimlerimizi çok daha kolay bir biçimde karşılamamız hem zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor hem de birbirinden güzel mutfak eşyaları ile kaliteli zaman yaratmış oluyor. Kendinizin de yapabileceği kolaylıkta pek çok fikir sizleri bekliyor.

İlgi Çekici Banyo Dekorasyonları


En sade biçimi ile dizayn edilmiş bir banyo, sağlıklı malzemelerin kullanılması ile sizin de katkınızla muhteşem bir atmosfere sahip olabilir. Birbirinden güzel kokular, duş almanızı daha ergonomik hale getirecek duş kabinleri ile artık her evin önemli bir faktörü. Evinize yakışır banyo setleri ile dinamizm katıp siz de ke3ndinize özel bir banyo elde edebilirsiniz.

Güne Mutlu Başlayın

Sabah gözümüzü açar açmaz en sakin halde bulmak isteriz kendimizi. Ruha dinginli katan bir yatak odası tasarımı da buna eşlik eder elbette. Bazen loş bir ışık bazen de konforlu bir yatak sizi kendinize getirir. Ama dinamizminizi sağlayıp zinde olmanıza yatak odanızın dekorasyonu karar verir. Modern parçaların birbirinden güzel aksesuarlar ile karışımı ve duvarların renginden şifonyerinize kadar her şey aslında size hitap ettiği kadar güzeldir. Evin en özel kısmını güzel bir şekilde, dekoratif konumlandırdığınızda ise her şey halloldu demektir. Yaşamın temel taşı da bundan ibarettir. Artık siz de küçük dünyanıza yepyeni bir şekilde uyanabilirsiniz…

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu