Dekorasyon

Giyinme Odası İçin Dekorasyon Önerileri

Son trendlerden olan giyinme odası için dekorasyon önerileri artık sıklıkla karşılaştığımız konulardandır. Giyinme odalarının geneline bakıldığında açık raf sistemi göz önüne çıkıyor. Bu tür açık raf sistemi hızla kirleniyor ve temizlik açısından problem oluşturabiliyor. Hem kıyafetler hem de raflar tozlanıyor.

Temizliğe çok vaktim yok diyenler için bu sistem çok da elverişli bir sistem değildir. Her ne kadar açık raflar dekor açısından hoş bir görünüme sahip olsa da kapalı raflar kullanım açısından daha elverişlidir. Ayrıca dekora da uygunluk sağlar.

Raflardan Giyinme Odası Dekoru

Eğer kıyafetleriniz çoksa ve yer kaplıyorsa artık bir giyinme odasına ihtiyacınız var demektir. Raflardan bir giyinme odası yaparak tüm kıyafetleriniz için ayrı ayrı saklama dolaplarına sahip olabilirsiniz. Dilerseniz küçük bir odanızı dilerseniz de yatak odalarınızda da yer var ise bir bölümünü giyinme odası haline  getirebilirsiniz.

Yataklarınızın arkasını bir bölme ile ayırabilir. Bölme yaparken dilerseniz bir perdeden dilerseniz de daha farklı materyallerden yararlanarak giyinme odaları meydana getirebilirsiniz. Yatak odalarınızda giyinme odası oluşturarak kıyafetlerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Açık raf sistemi kullanmak istiyorsanız temizliğe biraz daha fazla zaman ayırmanız gerekecektir.

Kapalı Giyinme Odası

Yaşam temposunun giderek artış gösterdiği bugünde kapalı giyinme odası kişiler için son derece pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Gömlekten pantolona, etekten ayakkabıya, takımlardan şapkalara kadar bir çok kıyafetin temiz ve hijyenik bir şekilde saklanmasını sağlayan kapalı giyinme odası hemen hemen her evde uygulanan bir bölüm haline geldi. Orta setli giyinme odaları, aynalı giyinme odaları, vitrinli ışıklı giyinme odaları ve U şekli gibi bir çok giyinme odası mevcuttur. Ayrıca giyinme odaları farklı tasarımlara da açıktır.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu