Burçlar

Burçların Yorumu

Özellikle hanımların her zaman ilgisi çeken burçlar konusu hakkında yapılan yorumları haftada bir kez olsun okumayan yoktur.

Çünkü geleceği merak etmek insanın doğal bir içgüdüsüdür. Kadınların kabul günlerinde sık sık bakılan kahve falları da konunun en yaygın olan bir başka biçimidir. Ama burçların yorumu hakkında konuşan astrolojinin çok daha kapsamlı bir alan olduğunu eklemek gerek.

Bir astroloğun kullandığı Zodyak (gök kubbe) tabloları çoğu kişiye karmaşık gelen şekillerdir. Ama tarih boyunca bu şekiller gizemlerini korudular, insanların ilgisini çekmeye devam ettiler. Yıldızların dilinden anlayan kahinlerine danışmadan karar almayan krallar Ortaçağ’da çok yaşadı.

Günümüzde ise bu yorumlar daha çok görsel medyada izleniyor. Öyle ki birçok video paylaşım sitesinde günlük, haftalık ya da aylık burç yorumlarını takip etmek mümkün oluyor. Burç yorumları konusunda yeterli bilgisi olmayanlar neden uygun yorumlar olmadığı konusunda merak içinde olabilir.

Burçlar Neden Önemlidir?

Burçlar neden önemlidir sorusu birçok kişinin kafasını meşgul eder. Çünkü bazıları burç yorumlarına inanmaz. Bu yüzden yükselen burç, alçalan burç, yönetici gezegen gibi birçok özellikleri birlikte değerlendirmek gerekmektedir.

Kişinin mesleki başarıları, inançları, karşı cinsle ilişkileri, başarılı olacağı alanlar ve kişisel gelişim konusunda başarılı olacağı konular söz konusu olduğunda astroloji haritasına bakılarak doğru tespitler yapılabilir. Doğum haritası kişinin doğum saati kesin olarak bilindiğinde kişiye yol gösterici etkiler verebilir. Bu etkileri öğrenmek için alçalan, yükselen ve güneş burcunuzu takip edebilirsiniz.

Yükselen burcu kişilerin durumu hakkında daha basit sonuçlar alınmasını ve tutarlı bilgiler alınması söz konusu olabilir. Bu yüzden ön görülerin yükselen burca göre yapıldığını unutmamalısınız. Burcunuz kişiliğiniz ve karakteriniz hakkında bilgiler verirken, yükselen burç ön görüler hakkında tutarlı bilgiler verecektir.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ayrıca Kontrol Edin
Kapalı
Başa dön tuşu