Burçlar

Burçları Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz?

Burçları kendinize nasıl aşık edersiniz? Burç özelliklerine göre hareket ederek kendinize aşık etmek mümkün mü?

Burçları kendinize nasıl aşık edersiniz? Öncelikle elbette aşık olma, iki kişi arasındaki çekime bağlıdır. Ancak o çekimi yaratmak için burcun hoşuna gidecek tavırları sergilemek sizin kısa süre içinde dikkat çekmeniz demektir. Eğer bunu başarırsanız, sizin için son derece iyi olacaktır. Olumlu bir etki yaratılmış olacaktır.

Aslan Burcunu Aşık Etmenin Yolu

Aslan burcu nasıl aşık olur? Egosu ile bilinen aslan burcunu kendinize aşık etmek için ona ne kadar hayran olduğunuzu söylemeniz yeterlidir. Onu ne kadar beğendiğinizden bahsettiğiniz sürece, her zaman duyguları size karşı yoğun olacaktır. Beğenilmekten hoşlanma konusunda maksimumu yaşayan bir burçtur.

Koç Burcunu Aşık Etmenin Yolu

Koç burçları ben seçilmem seçerim mantığında olan burçlar olduğundan, koç burcunu aşık etmenin yolunu vur kaçtır. İlk olarak ondan hoşlandığınızı belli edip, ardından da hiçbir şekilde tepki vermeden daha çekingen davranmanız durumunda koç burcu aşık olacaktır. Aynı zamanda her şeyi netleştirme mantığı sebebi ile ortada biraz daha bulanık bir şeyler yaşamak, onun size daha hızlı açılmasını da sağlayacaktır. Netlikten hoşlanan koç burcu, iki kişi arasında yaşanan bu ilişkiyi hemen netleştirmek isteyecektir.

Terazi Burcunu Aşık Etmenin Yolu

Terazi burçları mantığı ila hareket eden burçlardır. Terazi burcunu nasıl aşık ederim diye soran erkekler için yanıt, mantıklı hareket etmeniz ve daha ağır başlı olmanız ile yanıtını alır. Kadınları da aynı şekilde erkeğin ayaklarının yere sağlam basmasından hoşlanır. Direkt olarak daha ciddi bir ilişkinin içinde yer almak isteyecektir.

Yay Burcunu Aşık Etmenin Yolu

Eğlence dendiğinde akla yay burcu geliyor. Onun için eğer yay burcunu kendinize aşık etmek istiyorsanız, mutlaka onun aşık olması için yapmanız gereken eğlenceli şeyler teklif etmek. Onunla alışveriş yapmak, eğlence mekanlarına girmek yay burcunu etkilemenin yolları arasında yer alıyor. Hemen sizinle daha fazla zaman geçirmek isteyecek olduğundan, bu süreç içinde onu kendinize aşık etmeniz de mümkün olacaktır.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ayrıca Kontrol Edin
Kapalı
Başa dön tuşu