Yaşam

Bu Sezon Tüm Kıyafetler Çiçek Açıyor

Bu Sezon Tüm Kıyafetler Çiçek Açıyor

2015 ilkbahar-yaz sezonunun öne çıkan trendlerinden biri çiçekler. Yani bu yaz çiçekli kıyafetler hatta ayakkabı ve çantalar çok trend. Anlayacağınız bu sezon tüm kıyafetler çiçek açıyor. Yazın ruhuna en çok yakışan desenlerden biri olan çiçekler sayesinde neşe dolu ve şık bir yaz geçireceğimiz kesin.

Rengarenk Çiçekli Elbiselere Bayılacaksınız!

Çiçekli kıyafetler denilince akla gelen ilk şey elbiseler oluyor. Markalar da bunu bildiklerinden olsa gerek 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında rengarenk çiçekli elbise modellerine oldukça geniş yer ayırmışlar. Akla gelebilecek her rengin kullanıldığı çiçekli elbise tasarımları şıklıklarıyla yaz boyunca üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz giysiler olacak. Ayrıca mini ve maksi modellerin yanı sıra ara boylarda çiçekli elbiselerin de beğeniye sunulması sayesinde bu elbiseleri doğru model seçimiyle her zaman her yerde keyifle giyebileceksiniz.

Pantolonlar da Çiçek Açıyor

Son birkaç sezondur zaten popüler olan floral yani çiçekli pantolonlar bu yazın en önemli trendlerinden biri. Çiçekli kıyafetler içinde farklı bir yeri olan bu pantolonları hem gündelik hayatınızda hem de yaz gezmelerinde kullanabilirsiniz. Çiçekli pantolonlar ile kombin yaparken desensiz parçaları tercih etmeniz desen karmaşasına düşerek rahatsız edici bir görünüm sergilemenizi engelleyecektir. Pantolonun içerisindeki renklerden birini seçip bu renkte parçalarla muhteşem kombinler yapabilirsiniz. Unutmadan ayakkabı ve çanta seçiminizin de hem renk hem de model açısından pantolonunuzla  uyumlu olması gerektiğini anımsatalım.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu