Yaşam

Bol Pantolon Modası 

 

Bol Pantolon Modası 

Moda mütemadiyen ilerliyor ve zaman zaman da tekrara düşüyor, nostalji yaratıyor. İspanyol paçaların 70’ler nostaljisinin ardından şimdi ise bol pantolonlar nostalji yaratıyor. Bundan birkaç sene önce tek sezon moda olmayı başarmış bol pantolonlar, bu sezon yeniden vitrinleri süslüyor.

Bol pantolonların doğru kombini ise oldukça önemli. Kusurlarınızı örtebileceğiniz başarılı bir parça, ancak yanlış pantolonunun seçilmesi takdirinde olmayan kusurlarınızı varmış gibi de gösterebilir. Bizlerde proporsuyonunuza uygun giyim ürünlerini tercih etmenizi öneriyoruz. Bedeninize göre ürün seçmenize ise bu makalem ile yardımcı olmayı diliyorum.

Öncelikle bacak boyunuz kısa ise, bol pantolonları bulabildiğiniz en uzun dolgu topuk ayakkabılar ile kombin edin. Dolgu topuk diyorum çünkü topuk boyu yükseldikçe yürümesi de zorlaşıyor. Yürümeyenin ise topuklu ayakkabı giymemesini öneriyorum. Çünkü tarz bir bütündür, tarza yürüyüş de dahildir. Abuk sabuk yahut zorlanarak yürüyen kadının üzerindeki parçalar her ne kadar şık olsa da, yürüyüşü nedeni ile o şıklığı kimsenin gözü görmez. Konuya dönecek olursak; yani giyebileceğiniz uzunlukta topuklu ayakkabı tercih edin, ayakkabılarınızı ise pantolon paçalarınız ile gizleyin. Bu minik hile, sizin bacak boyunuzu olduğundan uzun gösterecek.

Bacak boyunuz normalden uzun ise, bol pantolonları mutlaka babet ya da sandaletler ile tercih edin. Düşük bel kullanmayada özen gösterin ki gövdenizi uzatın. Kullanacağınız mini bir topuk yahut pantolonun başlangıcının yanlış yerde olması ile gövdeniz minnacık, bacaklarınız devasa görünebilir. Kusurlarınızı örterek, dengeli bir vücudu sağlayabilirsiniz.

Beliniz kalın ise salaş tşörtler ile kombin etmelisiniz. Beliniz ince ise de kısa blüzler ile belinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

Şıklığınızın daim olmasını dilerim.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu