Dekorasyon

Banyoda  Yer Açacak Depolama Fikirleri

Banyolar genellikle oturma odalarından daha küçük alanlar ve buradaki malzemelerin bir yerde istiflenmesi iyi sonuçlar verebiliyor.

Duvarlara Raf Dolap Ekleyin

Banyoda yer açacak depolama fikirleri sizin daha fazla alan kazanmanızı sağlayabilir ve duvarlara raf dolap eklemek en kolay ve etkili yollardan biridir.  Boş alanları değerlendirmek, birçok malzemeyi koymanızda  fayda sağlayacaktır. Eğer duvar dolabı ve rafı için uygun zemin yoksa, çok dar bir alan varsa, lavabo altı boşluklarını değerlendirebilirsiniz. Bu alanda yapılan dolaplar da deterjan, peçete gibi malzemeleri koymanız düzen sağlamanız için iyidir.

Tavanı Değerlendirin

Eğerbanyoda tavanda ölü alanlar varsa ve kolayca dolap yerleştirebilecekseniz   bu yerleri kullanabilir ve depolama alanı gibi değerlendirebilirsiniz. Tavanda özellikle yer açmak size daha da artı kazandırır. Banyoda  depolama fikirleri olarak bunu değerlendirebilirsiniz.

 Gereksiz Malemeleri Yok Edin

Banyoda yer açmak için gereksiz malzemeleri  atmanız işe yarayacaktır. Yani sadece temel gereken malzemeler olması ve dolap alanı yeterli olur. Ek olarak yerlere suya dayanıklı ve kaymaz halı paspaslar ekleyebilirsiniz. Açık renkteki malzemeler daha ferah bir görüntü sağlar.

Klozet Su Deposu Üstünü Değerlendirin

Klozetten su gelen yerin üzerini yukarı doğru çıkan dolap şeklinde ayarlayabilirsiniz. Bu alanlar ölü alan olduğu için dolap ile değerlendirmek size artı sağlar. Yüksek bir dolap olusa birçok malzemenin depolanması sağlanabilir.

Dolap Kapaklarına Raf Ekletin

Banyoda  Yer Açacak Depolama Fikirleri için dolap varsa dolabınızın içini daha da verimli kullanmak üzere kapak rafı taktırabilirsiniz. Mutfakta da kullanılan bu yöntem epey yer açılmasını sağlar. Oldukça da faydalı bir sonuç verir. Ortalıkta hiçbir şey görünmemesini sağlayıp  düzenli sonuçlar alabilirsiniz. kaç raf olacağı kapak büyüklüğüne göre değişebilir. Bu tamamen sizin seçiminiz ve malzeme yoğunluğunuza bağlıdır.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu