Dekorasyon

Banyo Dekoru Modelleri

Birbirinden farklı banyo dekoru modelleri ile kendi stilinizi yansıtın! Banyolarda her zaman kullanılması önerilen aynalar banyoların olduğundan daha geniş görünmesi üzerinde etkin rol oynar. Banyoların ferah gösterilmesinde son derece başarılı bir dekor aksesuarıdır. Aynı zamanda işlevsellikte göstermektedir. Eğer banyo eşyalarının konulması için yeterli alan bulunamıyorsa tercih ettiğiniz banyo dolaplarının aynalı ve banyo da kullandığınız renkler ile uyumlu renge sahip olması önerilir.

Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Banyo dekoru yaparken aslında kişilerin istekleri göz önüne alınmalıdır. Hangi rengi sevdikleri ve banyoda ne tür aksesuarlar kullanmak istediklerine önem verilmelidir. Banyonuzda duşakabin uygulamanız var ise şanslısınız demektir. Çünkü suların banyo etrafına yayılması önlenir ve dekorasyonu olumsuz yönde etkilemez.

Banyo paspası kullanılıyor ise ve banyo da duşakabin yoksa paspasın sürekli yerden yüksek kalmasına neden olunur ki bu da banyo dekorunu olumsuz yönde etkiler. Banyo dekorasyonu nasıl yapılır konusunda duvar renklerinden paspas rengine ve havlu renklerine kadar her bir detayın uyum halinde olması gerektiği öne çıkarılır.

Üç Boyutlu Banyo Fayans

Son zamanlarda sıklıkla rastladığımız banyo tasarım örnekleri arasına üç boyutlu banyo fayans modelleri hücum etti. Banyoların daha zevkli hale getirilmesinde birbirinden çeşitli bu örnekler son derece dikkat çekici modeller oluşturuyor. Üç boyutlu fayans modelleri ile banyonuza gerçek gibi görünen bir okyanus havası katabilirsiniz.

Veya kumsal atmosferi yaratmak için yine üç boyutlu fayansların kullanımına ağırlık verebilirsiniz. Köpüklerle kaplanmış duvarların öne çıktığı dekorlar yine bu modeller ile sağlanıyor. Bunun dışında çok fazla örnek oluştursan üç boyutlu uygulama banyo ve tuvaletlerin kalitesini artırmak için mükemmel uygulamalardır. Bu uygulama ile hem zemin hem de duvarlar en ince hesaplamalar ile kaplanıyor.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu