Dekorasyon

BAHÇENİZE KÜPLER İLE DEKORASYON YARATIN

Bahçenizi güzelleştirmek için büyük küpleri kullanabilirsiniz. Yazlık evinizde, evinizin bahçesinde, otel bahçelerinde ve restoranlarda bu küplere çokça rastlanıyor. Siz de evinizin bahçesine tarz katmak için bu küplerden yardım alabilirsiniz. Bahçenizi güzelleştirmek için sadece bahçe mobilyalarına gerek yoktur. Bu güzel küpler de işinize yarayabilir.

 

Sihirbazlık Etkisi

Bahçenizin küçük olup büyük küpler koyamayacağınızı düşünmeyin. Büyük küpleri bir bahçe yolunuzun üzerine koyarak bahçenizi daha büyük gösterebilirsiniz. Çünkü bu küpler bahçede bir odak noktası oluşturur böylece gözleriniz daha ileriye odaklanır.

 

BAHÇENİZE KÜPLERİ

Küpler ve Akdeniz Tarzı Dekorasyon

Akdeniz tarzı dekorasyonlarda küpler çok daha hoş görünüyor. Bu küpleri bahçenizde bir heykel yerine de kullanmanızda sakınca yoktur. Bahçenizde büyük bir küp kullanabileceğiniz gibi farklı boylarda küpleri de yan yana getirerek kullanabilirsiniz. Antika havası vermek için kocaman bir küpü bahçenin ortasına yatırabilirsiniz.

BAHÇENİZE KÜPLERİ

Dev küp heykeller

Dev küp heykelleri kullanarak bahçenizin dekorasyonuna renk katabilirsiniz. Ancak bu dev küpler son yıllarda birçok yazlıkta ya da bahçede kullanılıyor. Size de sıradan gelmeye başlamış olabilir. Nasıl bu dev küpler ile bahçeme farklılık katabilirim diye düşünüyor olabilirsiniz. Turuncu renk ile doğada sık sık karşılaşıyoruz. Bu yüzden turuncu renk bahçemizde tuhaf durmayacaktır. Turuncu yeşil ile de çok güzel ikili olur. Dev küpleri yere vidalayabilirsiniz.

BAHÇENİZE KÜPLERİ

Bahçe fıskiyeleri

Küp fıskiyeler de yeşil bir bahçede kullanılabilir. Bunun yanı sıra dev küpler de kullanıldığında da çok güzel olur. Mavi tonlarındaki küpler havuzu tamamlamak için kullanılabilir. Bunun yanında mavi gökyüzünün de rengidir ve doğaya çok yakışacaktır. Simetrik şekilde yerleştirilen küpler de çok hoş duracaktır. Küpleri çift olarak birleştirip salıncak yanı, bahçe takımı köşesi gibi yerlere koyup simetrik bir görüntü oluşturabilirsiniz.

BAHÇENİZE KÜPLERİ

Saksı Küpler

Küpleri bahçe fıskiyesi ya da çeşme teknesi olarak kullanıldığını gösterdikten sonra şimdi de küpler saksı görevini de yürütebilirler. Küplerin bir köşede boş boş durmasındansa bir görev alarak bahçeye yardımcı olabilirler. Küplere saksı görevini de yükleyebilirsiniz. Küplere birbirinden renkli ve güzel çiçekler dikerek küpleri bahçe ile bütünleştirebilirsiniz. Böylece küpler daha değerli görünür.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu