Moda

6 Adımda İlkbahar / Yaz Trendleri 2018

İlkbahar yaz sezonu 2018 yaklaşırken, sezona dair trendlerde şekillenmeye başlandı. Ünlü modacılar tarafından hazırlanan tasarımlar sayesinde sezonun trendleri belirginleşiyor.

İlkbahar / Yaz Trendleri

  1. Payetler, bu sezonda en çok dikkat çeken trendler arasında yerini buldu. Özellikle gece cazibeyi yakalamak isteyenler, parıltılı bir ayrıntıya yer vermek istiyorlarsa palet seçenekleri ile doğru aksesuarı kullanarak şıklığı ve cazibeyi başarılı bir şekilde taşıyabilirler.
  2. İlkbahar/ yaz sezonun trend renkleri arasında pastel renkler yerini aldı bile. Mor, mavi, sarı gibi pastel renkler bu sezon vitrinleri süsleyecek gibi duruyor. Pastel tonlarının zarafetini tarzınıza doğru bir şekilde uygulayarak, olabildiğince şık olabilirsiniz.
  3. Kış sezonunda kendini bol bol gösteren tüy detaylı ilkbahar/ yaz sezonunada uğramış durumda. Birçok üründe, aksesuarda, tüy ayrıntısını yakalamak mümkün. Bu sezon fazla abartıya kaçmadan kullanılan tüy detaylı ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  4. Şeffaf adıyla anılan giyim ürünleri, ilkbahar/ yaz sezonunda oldukça moda. Sokakta, davetlerde şıklığı yakalamak isteyenler transparan olarak bilinen şeffaf ürünleri tercih edebilirler. Eteklerde, elbiselerde, gömleklerde bu sezon şeffaf ürünleri sık sık görebilirsiniz. Hem gündüz hem gece kurtarıcı bir şıklığa sahip bu ürünler bu sezon sizi yalnız bırakmayacak.
  5. Fırfır detayı ilkbahar: yaz sezonuna bomba etkisi yaratacak, fenomen olacak birçok üründe görmeye hazır olun. Romantik bir dokunuş taşımak isteyenler, ilkbahar ve yaz mevsiminin habercisi olan fırfır detaylı elbiseleri, etekleri kullanarak bu dokunuşun romantik havasını yansıtabilirler.
  6. Uzun zamandır kendini unutturan, yerini çiçek ve karışık desenlere bırakan puantiye desen geri döndü. Birçok giyim ürününde hatta aksesuarlarda dahi puantiye detayını sık sık görebilirsiniz. Son birkaç sezondur trend ürünler listesinde bulunan çiçek desenleri ile beraber puantiye görmeye de hazır olun.
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu